Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

Ekibimiz

NATİVA; tecrübeli eğitmenleri ve güler yüzlü organizasyon ekibi ile kurucuları Esra Abay ÖZKURT liderliğinde eğitim faaliyetlerine ve hizmetlerine devam etmektedir.

Esra ABAY ÖZKURT

Esra ABAY ÖZKURT

Kurucu, Lider Eğitmen & Yazar

11 yılda fazla terapi, koçluk ve eğitmenlik tecrübesine sahip olan Abay, kurucusu olduğu NATİVA bünyesinde halen profesyonel koçlar yetiştirerek, kurumlara ve bireylere hizmet vermektedir.

Esra Abay Özkurt

Esra ABAY ÖZKURT 1978 Bandırma doğumludur. Beykent Üniversitesi Konservatuar Oyunculuk bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2006- 2010 yılları arasında Amerikalı Profesyonel Eğitmenlerden ve Türkiye’nin bu alanda önde gelen Kişisel Gelişim Profesyonellerinden Yaşam Koçluğu, Kurumsal Koçluk, NLP terapisi, Quantum terapisi, Hipnoterapi ve Eğitimci Eğitimi gibi farklı alanlarda bireysel ve kurumsal düzeyde farklılaşarak 7000 saatin üzerinde eğitim almıştır. Şimdiye kadar 3000 saatin üzerinde eğitmenlik deneyimi olan ABAY toplam kişisel gelişim kariyerinde 1000’in üzerinde kişinin yaşamını değiştirmesinde aracılık etmiştir. Kişisel gelişim yolcuğuna oğlu Arda ile olan ilişkilerini güçlendirmek ve daha iyi bir anne olma felsefesi ile başlayan ABAY bu süreçte sahip olduğu kişisel gelişim konusundaki tecrübelerini bireysel çalışmaların ötesine geçirerek NATİVA markasını sektöre kazandırmıştır. Evli ve 1 erkek çocuğu annesi olan ABAY halen NATİVA’da Profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.
SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR
 • Certified Coach - Association for Coaching / Robert Smith
 • Profesionel Certified Coach - Association for Coaching
 • Master Certified Coach - Chuck KOCHER
 • Team Coaching - Chuck KOCHER
 • Group Coaching - Chuck KOCHER
 • Relationship Coaching - Robert Smith
 • Emotionalİntelligence - Chuck KOCHER
 • Sales Coaching - Peg Curran BUEHRLE
 • Exicutive Coaching - Chuck KOCHER
 • Kobi Koçluğu - Pete McDOVELL
 • Student Coaching - Livcon Academy
 • Life Coaching - Association for Coaching robert Smith
 • NLP Practitioner - The American Board of Neuro-Linguistic Programming
 • NLP Master Practationer - The American Board of Neuro Linguistic Programming
 • NLP Trainer - The American Board of Neuro Linguistic Programming
 • Quantum Practitioner - Earl Morrell STINSON
 • Quantum Activist - Earl Morrell STINSON
 • Trainers Training - The American Board of Neuro-Linguistic Programming
 • Hypnotherapy Practitioner - The American Board of Hypnotherapy
 • Hypnotherapy Master - The American Board of Hypnotherapy


 • Eğitmenlerimiz


  Robert SMITH

  Robert SMITH

  Hipnoterapi Uzmanı, Yazar, Danışman

  Robert Smith, dünyaca ünlü eğitim danışmanı, örgütsel bir koç olmasının yanı sıra, kişisel gelişim ve liderlik eğitim programlarının bir geliştiricisi ve tasarımcısıdır. Robert kişilerin bireysel potansiyellerini gerçekleştirmek için en güçlü gelişim psikolojileri kullanarak uzmanlaşmıştır. Robert, Yönetim Araştırmaları Yüksek Lisans Diploması alarak ve İşletme alanında yüksek lisans yaparak, Nöro Dilbilimorijinal geliştiriciler ile yoğun bir eğitimi tamamladıktan sonra , kendisini koçluk yaparken ve koçluğu başkalarına öğretirken buldu. Spor dünyasında Robert Manchester City Futbol Kulübü antrenörlerini eğitti.IBM, Motorola, American Express, Birleşmiş Milletler gibi birçok kurum ve kuruluşta çalıştı. Robert, yazar ve yayıncı olmasının yanısıra son birkaç yıldır öğrencileri ve müşterileri neredeyse 90 farklı milletten hayatın her kesiminden olmuştur. Robert'ın örgütsel tecrübesi ve psikoterapi uygulama derinliği onu hatırı sayılır şekilde önemli bir danışman yapar.

  Burcu GÜLER

  Burcu GÜLER

  Kişisel Gelişim Uzmanı & Eğitmen

  1983 İstanbul doğumlu olan Burcu GÜLER, Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümünden mezun oiup yüksek lisans eğitimini İşletme Yönetimi üzerine tamamlamıştır. İş hayatına finans sektöründe başlayarak, pazarlama-satış, süreç yönetimi ve insan kaynakları departmanlarında görev almıştır. Mutlu bir evliliği olan ve Kişisel Gelişim sektörüne Thetahealing eğitimleriyle adım atan Güler; profesyonel koçluk, NLP, Trainer’s Training ve Kuantum eğitimlerini tamamlayarak Nativa Koçluk, Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  Sahip Olduğu Sertifikalar

  Profesyonel Koçluk – Nativa (Sibel Mayalı) NLP Practitioner & NLP Master – Nativa (Esra Abay Özkurt) Trainer’s Training – Nativa (Esra Abay Özkurt) Kuantum – Nativa (Esra Abay Özkurt) İlişki Koçluğu – Nativa (Esra Abay Özkurt) Thetahealing Basic DNA - Yeşim Kuzu Theta Akademi Thetahealing Advanced DNA – Yeşim Kuzu Theta Akademi Manifesting and Abundance - Yeşim Kuzu Theta Akademi Game of Life - Yeşim Kuzu Theta Akademi Dig Deeper - Yeşim Kuzu Theta Akademi  Kişisel Gelişim Uzmanlarımız


  Neşe KOÇ

  Neşe KOÇ

  Spiritüel Rehber

  1972'de Tekirdağ'da doğan Neşe Koç, Uludağ Üniversitesi Muhasebe Bölümünden mezun oldu. Kariyerine özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak başladı. Çocukluğundan beri duru-görü yeteneği olan Koç, yeteneklerini kabul noktasına, Ergun Candan'ın Ölümden Sonra Neler Oluyor kitabıyla vardı. Spiritüel yolculuğuna Ruhsal Şifacılık yaparak devam eden Koç, evli ve bir çocuk annesidir.

  Ruhsal Şifacılık

  Derin Arınma ve Karma Şifası Geçmiş Yaşam ve Karma Şifası Yaşam Amacı Şifası Bolluk&Bereket Şifası

  Sahip Olduğu Sertifikalar

  Meleklerle İletişim - Beki İkala Erikli Aydınlanmış Kalbin Uyanışı (Merkaba Şifası) - Ron Palace Bireysel Seanslar - Ron Palace Kryon Semineri - Lee Carroll

  Aylin ÇİFTÇİ ÖZKURT

  Aylin ÇİFTÇİ ÖZKURT

  Kişisel Gelişim Uzmanı

  1976 doğumlu olan Aylin Çiftçi Özkurt, Eskişehir Üniversitesi Turizm Otelcilik İşletmecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına turizm sektöründe başlayan Özkurt, kariyerine İngilizce öğretmeni olarak devam etti. Öğretmenlik hayatıyla birlikte kişisel gelişim sektörüne yöneldi. Evli ve bir çocuk annesi olan Özkurt, kişisel gelişim uzmanı olarak insanların hayatına dokunmaya devam etmektedir.

  Sahip Olduğu Sertifikalar

  Profesyonel Koçluk – Nativa (Esra Abay Özkurt) Öğrenci Koçluğu – Nativa (Esra Abay Özkurt) NLP Practitioner & NLP Master – Nativa (Esra Abay Özkurt) Trainer’s Training – Nativa (Esra Abay Özkurt) Kuantum – Nativa (Esra Abay Özkurt) İlişki Koçluğu – Nativa (Esra Abay Özkurt) Hedef Belirleme – Nativa (Esra Abay Özkurt) Nefes Terapisi – Yoga Şala Subliminal İngilizce – Perfectionist English (İbrahim İlen) Beden Dili – 3E Danışmanlık Psiko-Drama – Uzman Klinik Psikologlar Latin Dansları – Yunus Mumcu Binicilik – Bahçeşehir Binicilik Kulübü


  Organizasyon Ekibimiz


  Satenik BAŞAK

  Satenik BAŞAK

  Kişisel Gelişim Uzmanı

  İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Pedagoji Eğitim Sertifikası ile birlikte Fen Fakültesi Biyoloji Lisans mezunudur. Marmara Üniversitesinde aldığı eğitimlerle ISO 9001:2000 “Kalite Yönetimi Sistemi Eğitim Programı” ve“ İç Kalite Denetçisi” sertifikalarına sahiptir. Biyolog ve eğitimci olarak sürdürdüğü meslek yaşamına kişisel gelişim eğitimlerini de dahil ederek, Certified Coach, NLP Master ve Trainer’s Training eğitimlerini tamamlamıştır. Halen Beykent Üniversitesi ‘nde 'Kurum İçi Koçluk' konusunda Yüksek Lisans çalışmasını sürdürmektedir

  İpek SİLAH

  İpek SİLAH

  Kurumsal Proje Yöneticisi
  Fatma SÖNMEZ YÜZSEVEN

  Fatma SÖNMEZ YÜZSEVEN

  Kişisel Gelişim Uzmanı

  1975 Antalya doğumlu Fatma Sönmez Yüzseven, lisans eğitimini İTÜ İnşaat mühendisliği bölümünde tamamladı ve İşletme (MBA) üzerine tezli yüksek lisans yaptı. 16 yıl inşaat sektöründe çeşitli projelerde proje mühendisi olarak çalıştı. Bu alanda çalıştığı süre içinde çeşitli farkındalık ve meditasyon çalışmalarına katıldı. Evli ve iki çocuğu olan Yüzseven, Nativa Koçluk, Eğitim ve Danışmanlık’ta; profesyonel koçluk, NLP, Trainer’s Training ve Kuantum alanında eğitimlerini tamamladı. Nativa çatısı altında çalışmalarına devam etmektedir.

  Sahip Olduğu Sertifikalar

  Profesyonel Koçluk – Nativa (Gökşen Şolt Şenkaya) NLP Practitioner - Nativa (Gökşen Şolt Şenkaya) NLP Master – Nativa (Esra Abay Özkurt) Trainer’s Training - Nativa (Esra Abay Özkurt) Kuantum - Nativa (Esra Abay Özkurt) Reiki 1 – Nativa (Alev Çaker)

  TOP