Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

NATİVA Katılımcıları NATİVA'yı Anlatıyor

NATİVA Katılımcıları NATİVA'yı Anlattılar from Nativa Eğitim ve Danışmanlık on Vimeo.

Katılımcı Görüşleri

Selen Ergeneman ÖZTUNAÇevre Mühendisi
NATİVA’da eğitimin en büyük ayrıcalığı, eğitimlerinin örgün bir şekilde yürütülmesi. Uzaktan ve online eğitimler ile örgün öğretimin farklılığını, NATİVA'ya katıldığımda anladım. Uygulamalı derslerde aklınıza takılan her soruyu rahatça sorabiliyorsunuz. İnsan ruhuna dokunmadan, o kişiye nasıl yardım edip etmediğinizi de bilemezsiniz. Bana göre kişisel gelişim ruhun kariyeridir. NATİVA'ya teşekkürler.
Derya ÇINARSatış Yetkilisi
Hayatımda bir boşluk hissetmeye başladığım ve bunun değişmesi gerektiğini düşündüğüm bir zamanda NATİVA’yı buldum. Bu konuda çok şanslı olduğumu ve sektördeki en iyi firmalardan birini doğru zamanda bulduğumu düşünüyorum. NATİVA bir aile ortamı gibi, bir kere en önemlisi bu, derslerde herşeyi istediğimiz açıklıkla sorabiliyoruz. 3 yaşında bir oğlum var, onunla iletişimim çok daha kaliteli hale geldi, kısaca NATİVA hayatıma “kalite” kattı.
Emre BARAN Satış Yöneticisi
Uzun zamandır canımı sıkan ve ilaç tedavisi ile üstesinden gelemediğim ürtiker rahatsızlığımın tedavisi konusunda bir tanıdığımın önerisiyle tanıştım NATİVA ve Esra Hanım’la. Uyguladığı 2 seanstan sonra sonuç gerçekten benim için şaşırtıcı oldu. Neredeyse %90 oranında azalan kızarıklıklarım için Esra Hanım’a minnettarım.
Ayşe ÖNAL Pazarlama Müdürü
Özel bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalışıyorum. NATİVA ile Eylül ayında tanıştım, içinde temel yaşam koçluğundan quantuma kadar bütün eğitimleri kapsayan Platinium Paketi aldım. Bu aldığım eğitimleri iş ve özel hayatımda sıklıkla kullanıyorum. Özellikle işimde bana çok büyük katkı sağlıyor, eğitim de verdiğim için bunun çok büyük artılarını görmeye başladım. Özel hayatımda ise yolumu daha rahat çizmeme yardımcı oldu. Bu sebepten dolayı da uzun bir süre daha burda eğitimlere devam ediyor olacağım. NATİVA’ya çok teşekkür ederim.
Hacer YILDIRIM Ürün Temsilcisi
NATİVA’ya yaşam koçluğu eğitimi ile başladım sonra NLP eğitimleri aldım. Burda aldığım eğitimler sayesinde insanları daha iyi dinlemeyi öğrendim. Beni NATİVA’yla tanıştıran arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Esra Hanım ve Gökşen Hanım’a da çok teşekkür ediyorum.
Polat LABAR Radyo Programcısı
NATİVA’ yla tanışmam radyo programım aracılığı ile oldu. Radyoda Esra Hanım’la beraber yaptığımız kişisel gelişim köşesinde insanların nasıl değişim yaşadığına canlı bir şekilde tanık oldum, bununla beraber benim de ilgim artmaya başladı ve sonunda ben de NATİVA’dan eğitim almaya başladım. Bu eğitimler sayesinde kapalı gördüğüm kapılar birden açılmaya başladı. Kişisel gelişime bir yerden başlanması gerektiğini düşünüyorum, bu anlamda ciddi farklı bir yer olan ve bana çok şey katan NATİVA’ya teşekkürler.
Burcu POLATDEMİR Satış Yetkilisi
NATİVA’ya başlamadan önce hayata karşı çok fazla soru işaretlerim ve korkularım vardı. Fakat burda aldığım eğitimlerin sonucunda bunlarla nasıl başa çıkabileceğimi öğrendim. Hayatta her zaman zorlukların olduğunu ve bu zorluklarla artık nasıl başa çıkacağımı biliyorum. Bunu bana öğrettiği için Esra Hanım’a çok teşekkür ediyorum.
Serpil ŞENERSigortacı
Radyoda dinlediğim bir program sayesinde NATİVA’yla tanıştım. NATİVA’da ilk önce yaşam koçluğu eğitimi aldım daha sonra NLP eğitimimi tamamladım. Koçluk seanslarında eksiklerimi belirledim daha sonra da aldığım eğitimlerle de bu eksiklerimi tamamladım. Eğitimlerim 1 yıl daha devam edecek . Beni NATİVA’yla tanıştıran arkadaşıma teşekkür ediyorum.
Murat ÇINARTakım Lideri
Yöneticilik yaptığım dönemde dışardan destek almak istediğimi fark ettim sonra araştırmalar sonucu NATİVA’yı buldum. Burda aldığım eğitimlerle liderlik kariyerimi pekiştirmeye karar verdim. Burada aldığımız eğitimler uygulama ağırlıklı ve örgün öğretim olduğu için çok daha çabuk faydasını gördüm. NATİVA’dan önceki yöneticiliğimle ve sonraki yöneticiliğim arasında ciddi bir değişim oldu. Bu anlamda NATİVA’ya ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
Nevin Nurdan EŞÜrün Temsilcisi
NATİVA’yla tanıştıktan sonra fark ettiğim şey anı yaşamadığım oldu ve hayattan gerçekten zevk almadığımı fark ettim. İletişim kurmakta zorlandığımı fark ettim. Hayatıma büyük farklılık kazandıran Esra Hanım’a çok teşekkür ediyorum.
TOP