Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

Kobi Koçluğu

Bu program, ülkemizdeki ticari hayatın hızlı değişimi ,rekabet ortamı ve kobilerin imkan ve olanakları göz önünde bulundurularak, gelişen ve değişen çağın gerisinde kalmadan ilerlemelerini sağlayan bir programdır.


Programdan Seçmeler

Takımınızı Oluşturmak
Hiç bir kurum ekipsiz hiçbir ekip üyesi kurumsuz tek başına varolamaz. İlerleyen ve gelişen bir işletmenin her zaman ilerleyebilen ve gelişime açık bir ekibi vardır.
A Takımı oluşturmak iş hayatının en büyük sancılarından biridir. Bu bağlamda en önemli faktör A takımı oyuncularını işe almak ve bu oyuncuların en yüksek performansta çalışmalarını sağlayabilmektir.

Hedef Belirleme ve 90 Günlük Planlama
Gideceğimiz yerin adresi yok veya eksikse bu noktaya ulaşmak mümkün değildir. Hedefimiz yoksa ilerlemek için bir haritamız da yok demektir.
Gelişim standartlarımıza göre hedef belirlemek ve 90 günlük plan yapmak bu noktayı belirlemeyi ve yol haritamızı elimize almamızı sağlar

Müşteri Hizmetleri
İnsanlar ne dediğinizi ya da ne yaptığınızı hatırlamayabilirler fakat onları nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar.
Her zaman sürekli ve dönüşen müşteri yeni müşteri edinmekten çok daha ucuz ve kolaydır. Firmamızın yeni müşterilerini edinirken varolan potansiyel müşterinin memnuniyetini sağlamak gerekir.

Zaman Yönetimi
Hızlı geçen zamana bir türlü yetişememek ve iş hayatında ki hedeflerimiz için sosyal yaşantımızı askıya almak ve bir türlü tüm bu fedakarlıklara rağmen yetişememek….
Zamanınızı en verimli şekilde geçirmek için, yeni şeyler öğrenmeye açık olmalısınız.

Finansal Ustalık
Para kazanırız fakat nasıl yönetiriz? Para sadece iyi kullanıldığında artış sağlar.
Mali tabloların nasıl okunacağı, ticari sonuçlarınızı hangi faaliyetlerin yönlendirdiğini bilecek kadar iyi anlamak, nakitin neden, kral ve karın neden sadece bir teori olduğunu,m ticari brokerlerin işinize değer biçerken hangi rakamlara baktığını ve iş dünyasının dilini kullanırken daha rahat olmayı sağlar
Liderlik
Bir kurumun lideri ne kadar lider ise kurum da o kadar sektöründe liderdir.
Değişen zamana ayak uydurabilen, kurumun yol haritasını belirleyen, kurum içinde çalışanların değişen durumlara ayak uydurabilmesini sağlayan liderlerierlik vasıflarını maximum düzeyde kullanmalarını sağlayan bir eğitimdir.

Kimler Katılabilir?

Yeni bir mesleğe adım atmak isteyenler
Koçluğunu zenginleştirmek isteyen profesyoneller.
İş yaşamındaki kaliteyi ve ilerlemeyi arttırmak isteyen kobi sahipleri
İletişim gücünü mükemmele götürmek isteyen bireyler
Kariyer hedefi olan iş dünyası profesyonelleri
Kurumlara hizmet etmek isteyen profesyoneller
İşyeri sahibi olan iş dünyası profesyonelleri

TOP