Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

NATİVA Aktif Eğitim Modeli

NATİVA; sahip olduğu prensip ve ilkeleriyle kariyerinizi ve tüm hayatınızı pozitif yönde etkileyecek ve sizi kendi yaşamınızın lideri yapacak bir eğitim modeli sunar.

NATİVA tarafından geliştirilen aktif EĞİTİM MODELİ derinlemesine kurgulanmış eğitim programları ve pratik uygulamalar içerir. NATİVA’nın kurucu lider eğitmeni Esra Abay Özkurt’un yurtiçi ve yurtdışında edindiği 11 yıllık koçluk ve eğitim tecrübesini aktardığı bu model %100 katılımcı memnuniyeti ile başarısını kanıtlamıştır.

NATİVA; öğrencilerinin yetkinlik oluşturabilmeleri için her eğitim programını seviyelerine göre kendi içinde planlamıştır. Burada amaç öğrencinin bilgiye boğulması değil tam tersine bilgiyi hayata geçirerek özümsemesinin sağlanmasıdır.

Öğrencilerinin ihtiyaçlarını algılar ve onların öncelikli olarak kendi gelişimlerini destekleyecek programlarla eğitime başlamalarını ve adım adım uzmanlığa ulaşmalarını sağlar. Böylelikle öğrenciler eğitim sonunda kendi potansiyellerini ortaya çıkararak sadece sertifika sahibi olmazlar, hayatlarını değiştirebilecek anahtarın da sahibi olurlar.

NATİVA Koçluk Programlarını başarıyla tamamlamış ve kariyerlerine yaşam koçu olarak devam etmek isteyen profesyonellerine staj ve iş imkanı sunarak, kurulduğu yıldan bu yana kendi eğitmenlerini kazanmış ve yetiştirdiği başarılı profesyonellerine istihdam sağlamıştır.

Eğitimlerimiz haftada 1 kere, katılımcıların tercihine göre hafta arası veya hafta sonu sınıf opsiyonları ile sabah 10.00 – akşam 17.00 saatleri arasında, katılımcı olunan programın süresine göre devam etmektedir.

Eğitim metodumuzda eğitimlerin haftanın 1 günü yapılmasındaki amaç, 1 tam gün boyunca bilgi aktarımı ve farkındalık çalışmasından sonra katılımcıya, kişisel gelişimi ve tüm hafta boyunca aldığı bu verileri davranış boyutuna taşıyabilmesi için zaman bırakabilmektir.

Nativa katılımcıları önceden aldıkları derslere ihtiyaçlarına göre, ücretsiz bir şekilde tekrar katılma hakkına sahiptirler.

Koçluk için en doğru metodun lider eğitmenler ve gerçek katılımcılardan oluşmuş kaliteli bir sınıf ortamında gerçekleşmesi ve bilginin birebir deneyimlenerek öğrenilmesi gerektiğine inanır. Çünkü işimiz insanlarladır.

Gerçek bir sınıfta uzman bir eğitmen eşliğinde öğrenim veren, alanında yetkin eğitmenlerimiz sadece ders anlatmazlar, tecrübelerini de sunarak gerçek bir aktarım yaparlar.

Hafta içi dersinizi kaçırdığınızda, hafta sonu gurubuna katılarak kaçırdığınız dersi aynı hafta içinde telafi edebilirsiniz.

Farklı eğitmenlerden dersler alarak, çok sayıda özgün aktarım yöntemiyle karşılaşır, kendinize en uygun tarzı belirleyebilirsiniz.

NATİVA Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?Eğitimlerimiz haftada 1 kere, katılımcıların tercihine göre hafta arası veya hafta sonu sabah 10.00 - akşam 17.00 saatleri arasında, katılımcı olunan programın süresine göre devam etmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN +

Karar Ver

Eğitim almaya karar verdiğinizde öğrenci temsilcimiz ve koçlarımız kendinize en uygun programı seçmenize yardım eder. Seçtiğiniz programa uygun olan eğitim takviminin bilgisi sizinle aynı hafta içinde paylaşılır ve eğitim materyalleri tarafınıza teslim edilir.

Aktif Ol

Kaliteli bir sınıf ortamında uygulamalı eğitimlerde aktif olarak yer alabilir, derslere sınırsız katılım imkanıyla tüm programa hakim olabilirsiniz. Eş zamanlı olarak NATİVA’nın tarafınıza atadığı uzman bir koçtan indirimli olarak 4 seanslık koçluk hizmeti alarak deneyimlerinizi pekiştirirsiniz.

Başarıyı Yakala

Katılımcılarımızdan eğitimi tamamladıklarında 20 saatlik staj uygulaması yaparak bu deneyimi raporlaması istenir. Sınıf içi eğitimini tamamladıklarında NATİVA bünyesinde yazılı bir sınava tabi tutulurlar ve süreç sonunda katılımcılarımız sertifikalarına sahip olurlar.

TOP