Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

IANLP Akreditasyon Diploma Programı ile NLP Terapisti Ol!

“The International Association for NLP Akreditasyonuna sahip NLP Trainer Diploma programı ile NLP Terapisti ünvanına sahip olabilirsiniz  “

Diplomalı NATİVA NLP Eğitimleri ile Düşüncelerini, Hayatını ve Geleceğini Yeniden Programla.

Programdan Seçmeler

NLP Nöro Linguistik Programlama yani zihnin dil ile yeniden programlanması anlamına gelir.

 • Başaranlar ile başaramayanlar arasındaki fark nedir?
 • Duygusal deneyimlerimizin yapısını değiştirdiğimiz zaman onların anlamı değişir ve bu anlamları değiştirdiğimizde yaşamımızda ne gibi değişimler olur?
 • Bulunduğunuz durumlar içinde tepkilerinizi yani duygularınızı yönetebilmek yaşamınıza neler katardı ?
 • Hepimizin hayalleri var peki bu hayallerin ve hedeflerin gerçekte bizim için en iyisi olduğunu ne kadar emin olabiliriz?
 • Sözcüklerin, sizin için önemli bir şeyi yapmaktan sizi alıkoyduğunu fark ettiğiniz zaman, sözcükleri değiştirebilmek hayatınızın yönü nerede olurdu?
 • Sevdiğiniz bir şarkıyı dinlediğiniz de ya da annenizin en sevdiğiniz yemeğin kokusunu duyduğunuzda aklınıza gelenler nelerdir ? 

Programın Hedefi

Elde etmek istediklerinize ulaşmak için nasıl bir yol takip edeceğinizi öğreneceksiniz. Yaşamın içinde duygularınızın yönetmeni olacaksınız. Dili kullanırken, en etkin nasıl kullanacağınızı özümseyecek ve en etkin iletişimi kurabileceksiniz. Sizin tepkilerinizi belirleyen çapalarınızı isteğiniz doğrultusunda değiştirerek duygularınızın yönetmeni olacaksınız. Hedeflerinizi size en uygun şekilde belirleyecek ve ne zaman ve nasıl elde edeceğinizi planlayacaksınız. Başaranlar ile aranızdaki farkı ortadan kaldıracaksınız. Tüm bu deneyimle çevrenizdekilerinde bunları başarabilmelerini sağlayacaksınız. Sertifikalı NLP Eğitimleri ile hayatınızı daha kaliteli yaşayabilirsiniz.  

Program Yetkinlikleri

NLP Programı PRACTITIONER ve MASTER olarak iki ana bölümden oluşmaktadır. Bu programları bitiren katılımcılar NATİVA NLP Practitioner ve NLP Master Sertifikasına sahip olacaklardır. Bu sertifika ile, NLP danışmanlığı ve hizmetlerini verebilecek yetkinliğe sahip olurlar.  

Kimler Katılabilir?

Sertifikalı NLP Uzmanı olmak isteyenler NLP Teknikleri ile yaşam koçluğu yapmak isteyenler Yeni bir mesleğe adım atmak isteyenler Koçluğunu zenginleştirmek isteyen profesyoneller Yaşamındaki kaliteyi arttırmak isteyen profesyoneller İletişim gücünü mükemmele götürmek isteyen bireyler Yaşamının LİDERİ olmak isteyen kişiler Kariyer hedefi olan iş dünyası profesyonelleri

Şimdi NLP TEKNİKLERİ ile Yaşam Koçu Olmanın Tam Zamanı!

Koçluk ile iletişim ve liderlik gücünüzü mükemmelleştirin.NLP ile sihirli dil kalıplarını öğrenerek düşünce gücünüzü zirveye taşıyın. NATİVA kalitesi farkıyla.

TOP