Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

NATİVA Sertifikalı Quantum Programları ile Quantum Uzmanı Ol!

“Hayat bir futbol oyunu gibidir. Amaçlar, kurallar ve bir oyun sahası var, tıpkı hayatımızda olduğu gibi. Aklın nasıl çalıştığını ve enerjiyi nasıl yönettiğini anlarsak topun hangi kalede olacağını da belirleyebiliriz.”

QUANTUM farkındalıkla çıktığımız deneyimsel bir yolculuktur, NATİVA Sertifikalı Quantum Eğitimi ile yaşamın sonsuz ve sınırsız seçeneklerinden faydalan.

Programdan Seçmeler

Quantum teknikleri Birlik bilinci seviyesini arttırmayı ve potansiyelimizin farkındalığı ile bilinç ötesi sıçrayışlar yaşayarak farkındalığı ustalık boyutuna çıkartmayı hedeflemektedir.Bu kazanılan ustalık boyutu ile birlikte bütünsel mükemmelliği deneyimleyecek ve yaşamınızdaki süreçlere adapte etmede tecrübe kazanıyor olacaksınız.

Farkındalık
Geçmiş ve gelecek arasındaki bağlantıyı kurabilme noktasında farkındalığın önemini kavramanın önemi nedir? Geçmişin verdiği alışkanlıklardan kurtulmak ve geleceği şekillendirecek farkındalıklar oluşturmak, ancak görerek, duyarak, koklayarak, tadarak, hissederek deneyimlediklerimizin ötesine geçmekle mümkün olur.

Sıçrama
Yaşanılan farkındalık sayesinde gerçekleşen sıçrama hayatımıza nasıl bir değer katacaktır? Uyanışı gerçekleştireceğiniz, daha önce düşünmediğiniz, hissetmediğiniz deneyimleri kazanacak ve bu deneyimler ile yaşamınıza farklı açılardan bakabiliyor olacaksınız.

Etiketler
Öğrenilmiş olan etiketlerimizden düşünce boyutunda kurtulmak gerçekten mümkün müdür? Yaşamınızı kontrol eden duyguların etiketlerini Quantum ile değiştirebilir ve bu değişimle etiketlerden bağımsız özgür bir düşünce boyutunu yaşamınıza entegre edebilirsiniz.

Enerji
Evrenin yaratılışında her şeyin bir frekansı ve titreşim enerjisi var ise düşüncelerin frekansı ve titreşim enerjilerini çözümlemek bize nasıl bir tecrübe kazandıracaktır? Bu kazanılacak tecrübe ile enerjinin yaşamdaki döngüsünü ve akışını deneyimleyeceksiniz. Yaşamdaki iletişim, varoluş, sinerji ve diğer kavramların aslında kendi gerçekliğimizdeki enerji devinimleri olduğunun farkına varabileceksiniz.

Derin Olumlamalar
Neden güne iyi başladığımızda o gün mükemmel geçer de güne kötü başladığımızda berbat bir gün deneyimleriz hiç düşündünüz mü?
Yaşamımıza olumlu ve iyi şeyler gelsin diye iyimser yaklaşımlar sergileriz. Bunların derin boyutta gerçekleşimi için bilinçli bir teknik gereklidir.

Süper Bilinç
Beş duyu organımız ile deneyimlediklerimizin ötesinde neler var? Evrende enerji dönüşümü noktasında reelde deneyimlemediğimiz bununla birlikte hayatımıza etki eden etmenleri deneyimliyor olacaksınız. Bilinçli olan size etki eden süper bilinç nasıl bir mekanizma ile çalışıyor ve tüm hayatınıza nasıl bir etki bırakıyor?

 

Programın Hedefi

Yaşam ile insan düşüncesinin bütün olduğunu fark edecek ve bütünsel farkındalığı yaşayacaksınız.
Yaşamdaki mucizelerin bilinç aracılığı ile nasıl planlanabileceğinin ve nasıl gerçekleştirilebileceğinin tekniklerini öğreneceksiniz.
Quantum ile evrenin farklı boyutlarını keşfedeceksiniz.
Tüm evrenin size nasıl hizmet edeceğinin sırlarını öğreneceksiniz.
Yaşamınızda meydana gelen değişimlerin, sevdiklerinizin yaşamını da etkileyeceğini fark edeceksiniz.
Quantum’a ait şaşırtıcı, benzersiz teknikler öğrenecek ve uygulayacaksınız.

 

Program Yetkinlikleri

NATİVA QUANTUM Programları QUANTUM PRACTITIONER ve QUANTUM ACTIVIST olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Bu programları bitiren katılımcılar NATİVA Quntum Practitioner ve Quntum Activist sertifikaları ile Quantum uygulamaları yapabilen Quantum uzmanı olabilecekler.

 

Kimler Katılabilir?

Sertifikalı Quantum Uzmanı olmak isteyenler
Quantum ile yaşam koçluğunu geliştirmek isteyen yaşam koçları
Yaşamındaki kaliteyi arttırmak isteyen profesyoneller
Quantum konusunda kişisel gelişim profesyoneli olarak çevresindekilere yön vermek isteyenler
İletişim gücünü mükemmele götürmek isteyen bireyler
Yaşamının LİDERİ olmak isteyen herkes

TOP