Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

Satış Koçluğu

Satış ekiplerine ve kurumlara satış koçluğu yapmak isteyen profesyonel koçlara, NLP’nin etkili dil kalıplarını ve dünyada en basit ve sık kullanılan satış teknikler ile harmanlanmış etkili satış koçluğu programıdır.

Bu program sonrasında satış gücünüzü ekibinizin motivasyonunu yükselterek arttırıyor olacaksınız.

Programdan Seçmeler

Kişilik Tipleri Analizi
Her birey bir diğerinden kişilik olarak farklıdır. Kişilik farklılıkları kişilerin satın alma kararlarını da farklılaştırır.
Satışın en önemli noktaların da birisi de karşımızdaki kişinin önem verdiği noktalar üzerinde durarak bu karar mekanizmasını doğru yönde çalıştırmaktır. Kişilik tipleri basit ve kolay yöntemler ile satışta bu karakterleri çözmeyi ve satışı bu doğrultuda yönetmeyi öğretir.

EQ Duygusal Zeka
Duygularınızı fark etme ve anlama ardında da kendinizi ve başkalarıyla ilişkinizi yönlendirirken bu farkındalığı kullanma becerisidir.
Bu becerinin gelişimi ve kullanımı, satışta ilişkilerimizin lideri olmayı getirir. Bu beceriler zaman yönetimi, değişime tölerans, iletişim vb.. birçok önemli noktada etkindir.

Pazarlama
Ürününüzü tanıtmak, satışın alt yapısını oluşturur. Günümüzde ürün tanıtmanın bir çok bilinen yolu olmasına rağmen, önemli olan ürün tanıtımında doğru kanalları bulabilmektir.
Pazarlama eğitimi ile bu kanalları doğru tespit edebilecek ve tanıtım maliyetini doğru kullanarak satışlarınızı destkleyebileceksiniz.
Profesyonel Satışçının 21 Çekirdek Yetkinliği
Satış kendi başına bir meslektir. Profesyonel satışçı ürüne göre değil satış hedeflerine göre hareket eder.
Bir satışçının bu yetkinliği kazanabilmesinin yolu 21 çekirdek yetkinlikten oluşur.
Bu yetkinlikler satışçının iç disiplinini oluşturmasından başlayarak iş disiplinine kadar uzanan profesyonel takip ve planlamayı kapsar.

Motivasyon
Düzenli olarak her çeşit ve şekilde zorluklar ile karşılaşıyor ve üstesinden geliyorsunuz. Bu teknikler sayesinde Karşılaştığınız bu aksilikler kısa süreli oluyor ve sizin üzerinizde herhangi bir olumsuz etki yaratmıyor olacaktır.
Hayatınızı daha iyi hale getirme sorumluluğunu üstleniyor ve bunu gerçekleştirmek için gereken önlemi alıyorsunuz. İnsanlar sizin doğal direncinize ve hayata optimist bakış açınıza çekilecekler ve yarattığınız bu pozitif alan satış gücünüzü de etkiliyor olacaktır.

Satıştan Sonra Bir Satış
En iyi satış sürekliliği olan satıştır. Düzenli takip satıştan bir sonraki satışın en önemli kaynağıdır.
Düzenli takip, sadece tüm varolan müşterileri sık sık aramak değildir. Takip bir sistem ve düzen üzerine kurulmalıdır.

Kimler Katılabilir?

Yeni bir mesleğe adım atmak isteyenler
Koçluğunu zenginleştirmek isteyen profesyoneller.
İş yaşamındaki kaliteyi ve satışı arttırmak isteyen kurum yöneticileri.
Uzmanlığını geliştirmek isteyen satış ekibi liderleri ve satış grubu üyeleri.
Kurumlara hizmet vermek isteyen profesyoneller

TOP