Sizi Arayalim
×
Sizi Arayalım
 • Ad Soyad*
  0
 • Telefon*
  1
 • E-Mail*
  2
 • Konu*
  3
 • 4

Strateji Koçluğu

Kurumlar ve bireyler için hazırlanmış olan bir program olan strateji danışmanlığı, ürün ve hizmet üreten tüm kurumlar için geçerlidir. Bugüne kadar biriktirilmiş olan tüm deneyimler sizinle ve ekibinizle birlikte, isterseniz bireysel, isterseniz kurumunuz için her türlü danışmanlığı kapsamaktadır.


Strateji Koçluğu Adımları

Şirket Yönetimi İle Yapılan Toplantı
Şirket üst yönetimi ile yapılan toplantıda çalışmadan beklenenlerin açıkça ortaya konulması gereklidir. Yönetim tarafından istenenler doğrultusunda yol haritası oluşturulmalıdır.

Çalışma Yöntemi
Yukarıda belirtilen noktalarda hem çalışnalar hem de yöneticiler ile birebir çalışmalar ve ekip çalışmaları yapılır. Burada sadece birelerden alınan bilgiler doğru kabul edilir. Birbiri ile çelişen noktalarda yeniden uyum sağlanması aranır.

Kurum Fotoğrafının Çekilmesi
Öncelikle kurum veya bireyin fotoğraf çekilmesi veya durum analizi yapılarak başlar. Yapılan durum analizine göre, daha sonraki adımlar saptanarak devam eder. Bu çalışmalar yapılırken, seçilen ekip ve bireylerin bu işe gönüllü olmaları esastır

Gelecek Planlaması
Hedef odaklı gelecek planlaması yapılır. Şirkete ait SWOT çalışması yapılır. Ana strateji ve buna bağlı stratejiler oluşturulur.

Kuruma Ait Yol Haritasının Oluşturulması
Yönetimin beklentileri ve durum analizi sonuçlarına göre kuruma ait yol haritası oluşturulur. Gerek duyulursa, ana strateji ekibine bağlı diğer gruplar oluşturulur ve küçük ekiplere ait yol haritası oluşturularak devam edilir. Yol haritası kritik eşiklerde izlemeye alınır ve sonuçları yönetime raporlanır.

TOP