Whatsapp
Kutsal Köse
Kutsal Köse
Kurumsal ve Bireysel Danışman / Koç / Eğitmen

Hakkımda

Samsun doğumlu Kutsal Köse  Kabataş Erkek Lisesi ve Bafra Lisesi’nin ardından, Erciyes Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 

Profesyonel yaşantısına 1988 yılında Bilgisayar sektöründe başladı. Bankacılık ve Döviz programlarının gelişmesi, ithalat ve ihracat sistemleri, eğitim ve satış konularında yönetici olarak görev yaptı. 

1990 – 1993 yılları arasında İngiltere ve Almanya da kaldığı süre içinde; farklı iş kollarında çalışma, kültürleri tanıma ve kendini geliştirme imkânı buldu. Kişisel Gelişim konularına merak sardı.

1994 yılında kurucu ortağı olduğu KEP Group şirketlerinde Genel Müdür olarak; Eğitim, Bilişim, Elektronik, Makine, İnşaat ve Tekstil sektörlerinde hizmetler verdi. 2007 - 2008 yılları arasında; Aspen A.Ş. ve Astaş Holding bünyesinde danışmanlık yaptı. 

 

 

2019 – 2019

2019 – 2019

2016 - 2018

2014 - 2018

2014 – 2017

2012 - 2013

2012 - 2012

2012 – 2012

2010 - 2011

2010 - 2010

2009 – 2010

RLAC – RECOGNIZED LEADER AS COACH TRAINER    

AC / COACH ASSESSOR                    

AC / ASSOCIATION FOR COACHING SUPERVISOR

HEAL YOUR LIFE WORKSHOP LEADER AND COACH

ICF – PCC / PROFESSIONAL CERTIFIED COACH & MENTOR

ICF - DALE CARNEGIE BUSINESS COACHING & MENTORING

DALE CARNEGIE COURSE TRAINER

DALE CARNEGIE HIGH IMPACT PRESENTATION TRAINER

ACTION USA - MASTER & PROFESSIONAL COACHING 

ACTION USA - EXECUTIVE, SMALL BUS.,SALES COACHING

YAŞAM KOÇLUĞU, NLP MASTER, QUANTUM, HTRP

 

sertifika ve eğitici eğitimi programlarına katıldı.

 

 

KRC Eğitim (1 yıl) , Dale Carnegie Training (7 yıl) kurumlarında yönetici, eğitmen ve koç olarak görev yaptı. 

Mutlu Çalışan (Happy@Work) bünyesinde Etkili Sunum ve Paylaşım, İkna ve Müzakere, Liderlik, Yönetici ve Takım Koçluğu Eğitimleri vermekte, Koçluk, Mentorluk ve Supervizorluk yapmaktadır.

 

HYL (Heal Your Life - Louise Hay) workshop Lideri olarak; kurumsal ve bireysel yapılara uygun içsel dayanıklılık eğitimleri ve seminerleri düzenlemektedir. 

 

AC (Association for Coaching) Üyelik Başkanı ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından atanmış gözetmenidir. 

 

Eğitmenlik ve Koçluk yaptığı bazı kurumlar;

TAV, ESAN, BSH, Shaya Grup, Polisan, Loreal, Coca Cola, Danone, Numil Gıda,Ülker, İpragaz, Organik Kimya, GSK, Şişecam, Philip Morris, Finansbank, Türkiye Finans, İş Bankası, Vakıf Katılım, BNP Cardif, Arçelik, Koçtaş, Tofaş, Tanı Pazarlama, KordSA Global, Avivasa, Migros, Reno Mais, Yemek Sepeti, De Facto, LCWaikiki, Betek, HP, Tüpraş, ABB, Itelligence, Santa Farma, Lily, Merck, Asseco vb.

 

Hayat felsefesini Sevgi, Saygı, Sorumluluk olarak dile getiren Kutsal KÖSE, 

Kişisel Gelişim, Tiyatro, Türk Müziği hobileri yanı sıra, Yoga, Dans ve Doğa sporları yapmaktadır.

Evli olup, Kuzey (21)'in babasıdır. İngilizce bilmektedir.


Diğer Eğitmenler

Esra Abay Özkurt
Esra Abay Özkurt
Kurucu Direktör / NLP Terapist / Koç / Quantum Activist / Eğitmen

 Bandırma doğumlu Esra Abay Özkurt;

Beykent Üniversitesi Konservatuar Oyunculuk bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2006- 2010 yılları arasında Amerikalı profesyonel Eğitmenlerden ve Türkiye’nin  bu alanda önde gelen Kişisel Gelişim Profesyonellerinden Koçluk, NLP, Quantum alanında bireysel ve kurumsal koçluk eğitimleri almıştır. 

Kutsal Köse
Kutsal Köse
Kurumsal ve Bireysel Danışman / Koç / Eğitmen

Samsun doğumlu Kutsal Köse  Kabataş Erkek Lisesi ve Bafra Lisesi’nin ardından, Erciyes Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 

Profesyonel yaşantısına 1988 yılında Bilgisayar sektöründe başladı. Bankacılık ve Döviz programlarının gelişmesi, ithalat ve ihracat sistemleri, eğitim ve satış konularında yönetici olarak görev…

Uğur Saltık
Uğur Saltık
Yönetim Danışmanı / Eğitmen / Koç / Mentör

Ulusal ve uluslararası pazarlarda 20 yılı aşkın profesyonel yöneticilik tecrübesiyle organizasyonların hedeflerine ulaşmaları için işin tanımlanması, satış ve yönetim startejilerinin oluşturulması, yapının güncellenmesi ve insan kaynağının içinde bulunulan pazarda başarısının arttırılmasına yönelik danışmanlık, koçluk ve eğitimler vermektedir. 

Türkiye, Asya, Afrika ve Orta Doğu da da (UEA-Dubai, Kuveyt, Tunus, Fas, Cezayir, Gabon, Angola, Demeokratik Kongo, Mozambik, Etiyopya, Malaysia) danışmanlık, eğitim danışmanlığı ve üst düzey yönetici koçluğu projelerinde de görev almıştır. 

Liderlik gelişimi, geribildirim, eğitim ve koçluk…

Burcu Güler
Burcu Güler
İçsel Farkındalık ve Dönüşüm Uzmanı / Koç / Eğitmen

 İstanbul doğumlu Burcu Güler;

İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde lisans eğitimimi bitirdikten sonra, Beyket Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi üzerine Yüksek lisansı tamamladı. İş hayatına finans sektöründe başladı ve pazarlama – satış, süreç yönetimi ve insan kaynakları departmanlarında görev yaptı. Kendisine asıl keyif verenin; insanın anlamlandırma sürecini…